Жителя Новгород-Сіверського засудили за вимагання у засуджених

Суд визнав винним жителя Новгород-Сіверського, який у складі злочинної групи вимагав гроші у засуджених. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.
Чоловік, перебуваючи в установі виконання покарань, погрожував іншим ув’язненим фізичною розправою та створював для них нестерпні умови. Він вимагав перераховувати кошти на рахунок так званого «смотрящего».
Під час судового розгляду обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості, вказав на своїх спільників та, за повідомленням прокуратури, розкаявся у вчиненому. Суд призначив йому покарання у вигляді 7 років і 6 місяців позбавлення волі. Наразі вирок ще не набрав законної сили.
Джерело: Чернігівська обласна прокуратура go.mmedia.com.ua/6QRw95
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»