Водійка автомобіля травмувала працівника автозаправки у Новгороді-Сіверському
У Новгороді-Сіверському водійка легковика Chery Tiggo 2 наїхала на співробітника АЗС та зіткнулася з іншим авто, про що повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Подія сталася вчора, 27 травня, о 8:55 на автозаправній станції ТОВ «Сан Стрім Системс» по вулиці Шевченка, 120. Після повної зупинки автомобіля водійка раптово почала рух уперед. Унаслідок цього відбувся наїзд на працівника АЗС та зіткнення з нерухомим автомобілем ВАЗ-2105. Травмованого працівника заправки доставили до Новгород-Сіверської центральної міської лікарні. Обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Джерело: Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА go.mmedia.com.ua/twCRt6
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»