У Новгород-Сіверській громаді стартувало опитування про доступність інфраструктури
У Новгород-Сіверській громаді розпочали опитування мешканців щодо наявності бар’єрів у громадських просторах. Про це повідомляє громадська організація «Агенція міських ініціатив».
Організатори прагнуть з’ясувати, з якими труднощами стикаються люди під час пересування громадою та отримання послуг. Отримані дані допоможуть сформувати рекомендації для покращення доступу до об’єктів та установ для всіх жителів, зокрема маломобільних груп населення. Анкетування є анонімним, заповнення форми займає орієнтовно 10–15 хвилин.
Пройти опитування можна за посиланням – go.mmedia.com.ua/eDYdUp
Довідково. ГО «Агенція міських ініціатив» (АМІ) — це громадська організація, що базується в Чернігові та працює над розвитком громад Чернігівщини. Вона сприяє впровадженню безбар’єрності, залучає жителів до прийняття рішень та контролює прозорість влади.
Джерело: Агенція міських ініціатив – go.mmedia.com.ua/txxVeK
“Місцеві медіа”