Війська РФ обстріляли дронами Новгород-Сіверську громаду

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Війська РФ обстріляли дронами Новгород-Сіверську громаду

Сьогодні, 5 червня, у Новгороді-Сіверському та одному з сіл громади зафіксували влучання російських безпілотників. Про це йдеться у повідомленні начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса.

У місті Новгород-Сіверський безпілотник типу «Гербера» влучив по території автозаправної станції. Також в одному із сіл громади FPV-дрони атакували приватну будівлю. Крім цього, на території області знову зафіксовані удари по обʼєктах енергетичної інфраструктури.

Джерело: Facebook-сторінка В’ячеслава Чауса – go.mmedia.com.ua/w4SfdN

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення