Війська РФ обстріляли дронами Новгород-Сіверську громаду
Сьогодні, 5 червня, у Новгороді-Сіверському та одному з сіл громади зафіксували влучання російських безпілотників. Про це йдеться у повідомленні начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса.
У місті Новгород-Сіверський безпілотник типу «Гербера» влучив по території автозаправної станції. Також в одному із сіл громади FPV-дрони атакували приватну будівлю. Крім цього, на території області знову зафіксовані удари по обʼєктах енергетичної інфраструктури.
Джерело: Facebook-сторінка В’ячеслава Чауса – go.mmedia.com.ua/w4SfdN
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...