В Новгороді-Сіверському відкрили Алею Надії на честь полонених та зниклих безвісти військових
25 травня у Новгород-Сіверській громаді відкрили Алею Надії. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
Алея присвячена українським військовослужбовцям, які наразі перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти. Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих захисників України. На місці події зібралися рідні та близькі військових, представники влади та місцеві жителі.
Міська голова Людмила Ткаченко під час відкриття зазначила, що Алея є символом надії для всіх родин, які чекають на своїх близьких, та закликала громаду зберігати віру й підтримувати один одного. Начальник районної військової адміністрації Олександр Селіверстов також висловив сподівання на обов’язкове повернення кожного воїна на рідну землю.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/bZsYgC
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»