У Новгороді-Сіверському внаслідок падіння БпЛА пошкоджено приватний будинок
У Новгороді-Сіверському через падіння безпілотного літального апарату зазнала руйнувань житлова будівля. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Унаслідок інциденту в будинку пошкоджено дах та стелю.
Джерело: В’ячеслав Чаус go.mmedia.com.ua/ncqNLc
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...