У Новгороді-Сіверському відремонтували терцентр для жителів прикордоння

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгороді-Сіверському відремонтували терцентр для жителів прикордоння

У Новгород-Сіверському територіальному центрі надання соціальних послуг завершили поточний ремонт стаціонарного відділення. Приміщення оновили вперше від початку 2000-х років за фінансування благодійного фонду «Солідаріті». Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

У закладі проживають люди похилого віку з прикордонних територій. Під час робіт повністю відремонтували загальні зони, їдальню та адаптували коридори для маломобільних людей, прибравши пороги й дверні отвори. У санітарних кімнатах замінили труби, сантехніку та встановили спеціальні сидіння для зручності літніх людей. Також у центрі облаштували додаткову кімнату для відпочинку.

Крім того, будівельники оновили окремий блок із власним входом для транзитного центру, який створили торік для тимчасового перебування людей у складних життєвих обставинах. Цей блок розрахований на дві кімнати, кожна з яких може прийняти по три особи.

За словами директора установи Сергія Гончаренка, ремонт здійснювався за фінансової допомоги благодійників. Голова фонду «Солідаріті» Арден Матьйо-Марі зазначив, що під час першого візиту побачив занедбане приміщення: «Були, наприклад, перегородки, які не доходили до стелі, тут був пустий простір, дерев’яна підлога, все гниле».

Загальна вартість робіт склала 3 мільйони 900 тисяч гривень. Наразі в терцентрі проживають евакуйовані жителі прикордоння, які через обстріли втратили житло або не мають можливості самостійно опалювати домівки.

Джерело: Суспільне Чернігів go.mmedia.com.ua/nkrsDC

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення