У Новгороді-Сіверському спіймали п’яного мотоцикліста

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгороді-Сіверському спіймали п’яного мотоцикліста

Під час патрулювання у Новгороді-Сіверському правоохоронці зупинили водія мотоцикла за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє поліція Новгород-Сіверського району.

Під час спілкування з 21-річним кермувальником працівники поліції виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду показав, що рівень алкоголю в організмі водія становить 2,098 проміле, що перевищує допустиму норму майже в 10,5 разів. Правоохоронці склали відносно порушника адміністративний протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).

Джерело: Поліція Новгород-Сіверського району go.mmedia.com.ua/GLH8MS

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення