У Новгороді-Сіверському лікарня може залишитися без пакета пологової допомоги
У Новгород-Сіверській громаді опрацьовують доцільність перепідписання пакета медичних послуг із пологової допомоги на наступні шість місяців. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
Причиною можливої відмови від фінансування цієї послуги є низька народжуваність. За перший квартал у громаді народилося сім дітей, а впродовж квітня та травня не зафіксували жодного немовляти.
Паралельно в населених пунктах ліквідовують наслідки російських обстрілів. Зокрема, у Лизунівському будинку культури вибухова хвиля пошкодила 16 вікон, наразі там тривають відновлювальні роботи.
Також у сфері житлово-комунального господарства готують документацію для підписання договору з підрядником, який зрізатиме аварійні дерева. У місцевих закладах освіти невдовзі відбудеться безпекова перевірка представниками ДСНС.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада – go.mmedia.com.ua/RMFtCe
«Наш Новгород-Сіверський»