У Новгороді-Сіверському лікарня може залишитися без пакета пологової допомоги

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгороді-Сіверському лікарня може залишитися без пакета пологової допомоги

У Новгород-Сіверській громаді опрацьовують доцільність перепідписання пакета медичних послуг із пологової допомоги на наступні шість місяців. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.

Причиною можливої відмови від фінансування цієї послуги є низька народжуваність. За перший квартал у громаді народилося сім дітей, а впродовж квітня та травня не зафіксували жодного немовляти.

Паралельно в населених пунктах ліквідовують наслідки російських обстрілів. Зокрема, у Лизунівському будинку культури вибухова хвиля пошкодила 16 вікон, наразі там тривають відновлювальні роботи.

Також у сфері житлово-комунального господарства готують документацію для підписання договору з підрядником, який зрізатиме аварійні дерева. У місцевих закладах освіти невдовзі відбудеться безпекова перевірка представниками ДСНС.

Джерело: Новгород-Сіверська міська рада – go.mmedia.com.ua/RMFtCe

«Наш Новгород-Сіверський»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення