У Новгород-Сіверській громаді встановили нові системи оповіщення та шукають житло для медиків
Вчора, 1 червня, під час щотижневої наради у Новгород-Сіверській міській раді обговорили поточний стан комунальної, медичної та освітньої сфер, повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
У селах Бирине, Горбове та Дробишів завершили встановлення нових систем оповіщення населення. Разом із цим у громаді аналізують ціни на ринку нерухомості, аби придбати службове житло для залучення медичних працівників. Водночас функціонування пологового пакету залишається під питанням — впродовж останніх місяців у громаді не зафіксували жодного випадку пологів. Виїзди лікарів у сільські населені пункти тривають у звичному режимі.
У закладах освіти завершився навчальний рік, а випускники розпочали складання основної сесії національного мультипредметного тесту. Також у громаді готують засідання робочої групи з перейменування вулиць та комісії, яка визначає розмір компенсацій за пошкоджене внаслідок російських обстрілів майно. Окрім цього, після минулої сесії фахівці підготували понад 120 договорів оренди землі, а в селі Блистова оголосили аукціон на оренду об’єкта нерухомого майна.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/PdE7UW
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»