У Новгород-Сіверській громаді діє заборона на відпочинок біля водойм

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгород-Сіверській громаді діє заборона на відпочинок біля водойм

У Новгород-Сіверській громаді продовжує діяти заборона на відвідування місць відпочинку біля води. Про це повідомляє міська рада.

Скупчення людей у місцях масового відпочинку біля водойм заборонено згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 1 червня 2022 року (протокол №5). Обмеження діятимуть до окремого рішення про їхнє скасування.

Головна причина заборони — безпекова ситуація, адже територія громади перебуває в зоні активних бойових дій і абсолютно безпечних місць для відпочинку тут немає. Окрім воєнних ризиків, нагадування є актуальним через фіксацію нещасних випадків на воді з настанням літа. Жителям громади варто зважати на чинні обмеження та уникати перебування на водоймах.

Джерело: Новгород-Сіверська міська рада – go.mmedia.com.ua/EhRw58

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення