У Новгород-Сіверській громаді через атаку безпілотників пошкоджено будинок
Вчора, 2 червня, близько 23:45 російська армія завдала удару по селу Будо-Вороб’ївська, про що повідомляє Олександр Селіверстов.
Для обстрілу було застосовано два безпілотні літальні апарати, тип яких наразі встановлюють фахівці. Унаслідок влучання у приватному будинку понівечено покрівлю та вибито вікна.
Інформація про постраждалих серед цивільного населення не надходила. Остаточні масштаби руйнувань та наслідки обстрілу уточнюються.
Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/8NtPkm
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...