У Новгород-Сіверській громаді через атаку безпілотників пошкоджено будинок

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгород-Сіверській громаді через атаку безпілотників пошкоджено будинок

Вчора, 2 червня, близько 23:45 російська армія завдала удару по селу Будо-Вороб’ївська, про що повідомляє Олександр Селіверстов.

Для обстрілу було застосовано два безпілотні літальні апарати, тип яких наразі встановлюють фахівці. Унаслідок влучання у приватному будинку понівечено покрівлю та вибито вікна.

Інформація про постраждалих серед цивільного населення не надходила. Остаточні масштаби руйнувань та наслідки обстрілу уточнюються.

Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/8NtPkm

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення