Школярі з Новгорода-Сіверського перемогли в обласному етапі змагань з біатлону

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Школярі з Новгорода-Сіверського перемогли в обласному етапі змагань з біатлону

Команда біатлоністів із Новгорода-Сіверського виборола перше місце у четвертому обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.

Юні спортсмени здобули перемогу в кросовому біатлоні. Під час зустрічі з командою міський голова Людмила Ткаченко вручила учням подарунковий сертифікат на отримання спортивного спорядження.

Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/AEQ6E8

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення