Школярі з Новгорода-Сіверського перемогли в обласному етапі змагань з біатлону
Команда біатлоністів із Новгорода-Сіверського виборола перше місце у четвертому обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
Юні спортсмени здобули перемогу в кросовому біатлоні. Під час зустрічі з командою міський голова Людмила Ткаченко вручила учням подарунковий сертифікат на отримання спортивного спорядження.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/AEQ6E8
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...