Російський безпілотник пошкодив цивільний автомобіль у Новгороді-Сіверському

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російський безпілотник пошкодив цивільний автомобіль у Новгороді-Сіверському

Вчора, 1 червня, російські війська завдали удару по Новгороду-Сіверському, поціливши у цивільний транспорт. Про це повідомив Олександр Селіверстов.

Обстріл стався близько 19:54 із застосуванням ударного БпЛА, тип якого наразі встановлюють. Внаслідок влучання зазнав пошкоджень автомобіль місцевого жителя. За наявною інформацією, дані про постраждалих серед населення не надходили.

Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/Fr6WAc

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення