Російський безпілотник пошкодив цивільний автомобіль у Новгороді-Сіверському
Вчора, 1 червня, російські війська завдали удару по Новгороду-Сіверському, поціливши у цивільний транспорт. Про це повідомив Олександр Селіверстов.
Обстріл стався близько 19:54 із застосуванням ударного БпЛА, тип якого наразі встановлюють. Внаслідок влучання зазнав пошкоджень автомобіль місцевого жителя. За наявною інформацією, дані про постраждалих серед населення не надходили.
Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/Fr6WAc
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...