Російський безпілотник атакував Новгород-Сіверський
Сьогодні, 26 червня, російські війська вдарили по житловому сектору в центрі Новгорода-Сіверського, про що повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Атака відбулася близько 5:10 із застосуванням БпЛА типу «Молнія». Внаслідок влучання у приватному житловому будинку пошкоджено дах, вікна та фасад. Також наслідки вибуху зафіксували у багатоквартирному будинку. Інформацію щодо постраждалих та масштабів руйнувань наразі уточнюють.
Джерело: офіційна сторінка начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова – go.mmedia.com.ua/9s4uaA
«Наш Новгород-Сіверський»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...