Російський безпілотник атакував Новгород-Сіверський

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російський безпілотник атакував Новгород-Сіверський

Сьогодні, 26 червня, російські війська вдарили по житловому сектору в центрі Новгорода-Сіверського, про що повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Атака відбулася близько 5:10 із застосуванням БпЛА типу «Молнія». Внаслідок влучання у приватному житловому будинку пошкоджено дах, вікна та фасад. Також наслідки вибуху зафіксували у багатоквартирному будинку. Інформацію щодо постраждалих та масштабів руйнувань наразі уточнюють.

Джерело: офіційна сторінка начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова – go.mmedia.com.ua/9s4uaA

«Наш Новгород-Сіверський»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення