Російські війська двічі атакували Новгород-Сіверський: поранено цивільних та поліцейських

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російські війська двічі атакували Новгород-Сіверський: поранено цивільних та поліцейських

Сьогодні, 23 травня, російська армія завдала двох ударів безпілотниками по Новгороду-Сіверському, унаслідок чого травми отримали шість людей. Про це повідомляють Новгород-Сіверська районна військова адміністрація та правоохоронці.

Перший вибух у межах міста зафіксували близько 10:20. Ворог ударив ударним БпЛА, попередньо типу «Молнія». Травми отримали троє співробітників групи реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського райвідділу. Також пошкоджено службовий автомобіль та прилеглі приватні житлові будинки.

Близько 11:53 відбувся другий удар — по цивільному магазину. Попередньо, російські військові застосували баражуючий боєприпас «Ланцет». Внаслідок цього вибуху поранення отримали дві місцеві жительки віком 44 і 55 років, а також 72-річний чоловік. Лікарі зафіксували у них струс головного мозку та гіпертонічний криз. Медики надають усім постраждалим необхідну допомогу.

Наразі масштаби руйнувань та наслідки ворожих атак уточнюються.

Джерело: начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/V6AQM7

«Наш Новгород-Сіверський»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення