Російські безпілотники атакували підприємство в Новгороді-Сіверському

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російські безпілотники атакували підприємство в Новгороді-Сіверському

Увечері, 24 червня, два ворожі безпілотники поцілили у складські приміщення в Новгороді-Сіверському, про що повідомили начальник РВА Олександр Селіверстов та Головне управління ДСНС у Чернігівській області.

Атака відбулася в період з 20:43 до 20:50. Удар прийшовся по складах приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.

Унаслідок влучання безпілотників типу «Герань» спалахнула пожежа покрівлі на площі 850 квадратних метрів. Підрозділи ДСНС та місцеві пожежні команди ліквідували загоряння. За попередніми даними, постраждалих немає. Масштаби руйнувань уточнюються.

Джерело: Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/H3ktZu, go.mmedia.com.ua/urSBrX, Головне управління ДСНС України у Чернігівській області – go.mmedia.com.ua/YEheBt

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення