Новгород-Сіверська громада уклала угоду про співпрацю зі Стрижавською селищною радою
12 травня у Києві міська голова Новгород-Сіверської громади Людмила Ткаченко та голова Стрижавської громади Вінницької області Михайло Демченко підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомила Новгород-Сіверська міська рада.
Партнерство між громадами організували за сприяння програми «U-LEAD з Європою» в межах проєкту «Ліга лідерів 2026» та національної ініціативи «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
У міській раді зазначили, що підписана угода передбачає реалізацію спільних проєктів, обмін досвідом в управлінні, а також взаємодію у гуманітарній, соціальній та культурній сферах для посилення стійкості прикордонної Новгород-Сіверської громади.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/BnnyPq
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»