Новгород-Сіверська громада уклала угоду про співпрацю зі Стрижавською селищною радою

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Новгород-Сіверська громада уклала угоду про співпрацю зі Стрижавською селищною радою

12 травня у Києві міська голова Новгород-Сіверської громади Людмила Ткаченко та голова Стрижавської громади Вінницької області Михайло Демченко підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомила Новгород-Сіверська міська рада.

Партнерство між громадами організували за сприяння програми «U-LEAD з Європою» в межах проєкту «Ліга лідерів 2026» та національної ініціативи «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

У міській раді зазначили, що підписана угода передбачає реалізацію спільних проєктів, обмін досвідом в управлінні, а також взаємодію у гуманітарній, соціальній та культурній сферах для посилення стійкості прикордонної Новгород-Сіверської громади.

Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/BnnyPq

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення