Новгород-Сіверська громада отримала пожежну машину від благодійників
До Новгород-Сіверської громади надійшов пожежний автомобіль. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
Спецтехніку передали в межах співпраці міської ради та благодійної організації «Благодійний фонд “Дайвінг Юкрейн”».
Машина призначена для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації наслідків ворожих атак та посилення матеріально-технічної бази місцевих служб.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/ax5SPQ
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...