Новгород-Сіверська громада отримала пожежну машину від благодійників

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Новгород-Сіверська громада отримала пожежну машину від благодійників

До Новгород-Сіверської громади надійшов пожежний автомобіль. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.

Спецтехніку передали в межах співпраці міської ради та благодійної організації «Благодійний фонд “Дайвінг Юкрейн”».

Машина призначена для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації наслідків ворожих атак та посилення матеріально-технічної бази місцевих служб.

Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/ax5SPQ

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення