Ліцеїсти з Новгорода-Сіверського вибороли перше місце на обласних змаганнях з біатлону
Команда Новгород-Сіверського ліцею № 1 здобула перемогу у IV (обласному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з кросового біатлону. Про це повідомляє Новгород-Сіверська районна військова адміністрація.
Для учнів громади це був дебютний виступ у цих змаганнях, оскільки кросовий біатлон став нововведенням поточного сезону. До обласного етапу команду семикласників, восьмикласників та дев’ятикласників готувала тренерка Тетяна Пурига.
Перше місце на обласному рівні дозволило команді пройти до заключного всеукраїнського етапу змагань.
Джерело: Новгород-Сіверська РВА go.mmedia.com.ua/PufKDf
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»