Комісії у Новгород-Сіверській громаді проводять дистанційне обстеження знищеного житла

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Комісії у Новгород-Сіверській громаді проводять дистанційне обстеження знищеного житла

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про проміжний етап реалізації державної програми «єВідновлення» у прикордонних громадах області.

Від минулого літа у Новгород-Сіверській ТГ діє механізм дистанційного обстеження зруйнованих об’єктів. Загалом у прикордонні області комісії склали майже 300 таких актів. Поряд із цим у жителів залишаються неврегульовані проблеми. Зокрема, власники пошкоджених осель у зонах активних бойових дій не мають можливості отримати компенсацію навіть на базовий ремонт. Також на державному рівні поки не вирішено питання виплат за вже відбудоване майно, незавершене будівництво та перехід права на компенсацію до спадкоємців. ОВА фіксує ці кейси для напрацювання змін до законодавства.

Джерело: Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус go.mmedia.com.ua/rLCLNh

«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення