ГО «ЛАМПА» завершила прийом заявок на допомогу у трьох старостатах Новгород-Сіверської громади
19 травня у Новгород-Сіверській громаді завершився прийом попередніх анкет на отримання багатоцільової грошової допомоги. Організатори зареєстрували 655 звернень від жителів Печенюгівського, Кам’янсько-Слобідського та Грем’яцького старостинських округів.
Наразі всі отримані заявки перебувають в обробці. Під час розгляду документів враховуватимуть відповідність критеріям уразливості. Розраховувати на фінансову підтримку можуть внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, родини з трьома або більше дітьми віком до 18 років, громадяни старше 60 років, люди з тяжкими захворюваннями, а також жінки, які самостійно виховують дітей.
Жителі, які відповідають цим критеріям, отримають СМС-повідомлення або дзвінок від представників громадської організації «ЛАМПА». Громадянам повідомлять дату, час і місце проведення фізичної реєстрації, а також нададуть перелік документів, які варто мати з собою. Попередня реєстрація не гарантує отримання виплат.
Проєкт реалізує ГО «ЛАМПА» у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України. У разі виникнення додаткових питань можна звернутися на гарячу лінію у будні з 10:00 до 17:00 за номерами: 0 (800) 33-60-13, +38 (067) 131-69-80 або +38 (050) 051-85-94.
Джерело: Новгород-Сіверська міська рада go.mmedia.com.ua/99Qx9F
«Наш Новгород-Сіверський»/«Місцеві медіа»